Synergy of modern lifestyle

BEE WORKING

1

Наша місія

Ми створюємо мережу коворкінгів, які змінять ставлення до офісної роботи. Ми пропонуємо нашим коворкерам насичений день, в якому буде місце роботі, відпочинку, спорту, освіті та розвагам. Ми робимо це для того, щоб кожен наш резидент у кінці дня відчував, що сьогодні день пройшов не даремно, адже він стільки всього встиг. Тому що ми віримо у те, що щасливі й успішні люди — це ті, хто встигає і працювати, і приділяти час своїм особистим інтересам. Тому ми будуємо простори, де це можна комфортно поєднувати.

Переваги та послуги

Доступ 24/7

Тренажерна зала

Індивідуальна система кондиціонування і вентиляції

Дитячі кімнати

2

Що об'єднує нашу аудиторію

Бажання якісно керувати своїм часом, встигати приділити час усім важливим аспектам життя
Coworking office inside - BeeWorking - kitchen - Lounge zone
Coworking office inside - BeeWorking - Food zone

3

Про що думає наша аудиторія

Я готовий проводити в офісі стільки часу, скільки потрібно на виконання мого завдання. Але я не готовий приносити себе в жертву: я хочу нормально харчуватися, бути в спортивній формі, займатися самоосвітою.
BeeWorking Podil
BeeWorking Podil

4

Наша головна функція

Створювати умови для команд і фрілансерів, в яких вони будуть все встигати та не “перегорати”.

Coworking office inside - BeeWorking - Cafeteria
Coworking office inside - BeeWorking - Gaming Zone

FAQ

Відповіді на поширені запитання, які можуть бути корисними для Вас

Наша ідеологія коворкінгу спрямована на те, щоб створити максимально безпечний простір і комфорт для наших резидентів. Саме тому тарифні плани в нашому коворкінг розраховані від одного місяця, а мета нашого ком’юніті менеджменту створити не просто тусовку, а спільноту людей зі спільними інтересами та цілями, а також – не залишити шансів нашому резиденту на зміну коворкінгу 😊

Це максимально просто, вам варто лише натиснути на 1 кнопку в нашому фейсбуці Book a tour, або на нашому сайті заповнити коротку форму, після чого наш ком’юніті менеджер підтвердить час і зв’яжеться з вами для уточнення деталей.

Незважаючи на те, що для наших резидентів ми працюємо 24/7, екскурсії та тестові дні проводяться виключно у робочі дні.

У нас є тестовий день – 5 годин роботи (безкоштовно) у нашому коворкінгу. Просто оберіть зручний час і забронюйте тур на facebook.

Для цього вам необхідний паспорт та ІПН, все інше зроблять наші ком’юніті менеджери.

Оплата з карти монобанк займає лічені хвилини і немає комісії.

Так ми pet friendly space. Думаємо про те, що може бути, ми заведемо улюбленця на кожній локації для того, щоб наш коворкінг ще більше нагадував нам і нашим резидентом про дім.

24/7 для резидентів. Для потенційних клієнтів ми проводимо тури і тестові дні в робочий час.

Така можливість є раз на пів року і терміном не більше ніж 14 календарних днів для резидентів з open space і lounge zone.

Банківське відділення, оплата карткою через термінал банку, термінали ibox / Privat, Онлайн-банкінг за реквізитами. У планах приймати платежі на сайті за допомогою партнерів-платіжних систем.

Є Lounge zone – незакріплені робочі місця, які частіше обирають експати, Open space – dedicated desk – для фрілансерів і невеликих команд, а також Private offices. Крім того, ми розробляємо мережевий тариф для тих, хто хоче почати день в хед-офісі на Подолі, провести зустріч у діловому центрі міста, а ввечері попрацювати недалеко від будинку в затишному лаунжі одного з наших коворкінгів які ми зараз проектуємо.

Так, оплата погодинна.

У нас є 2 лекційні зали в нашій локації на вул.Ломоносова, один з них створено в форматі бібліотеки для проведення невеликих мітапов і q & a sessions, ну і вся принадність цього малого лекційного залу в тому, що він буде з виходом на дах, з якого відкривається приголомшливий вид на наше місто.

Основним принципом створення нашого простору є Синергія.

Синергія всіх необхідних аспектів нашого життя. У наших коворкінгах є тренажерні зали, а це значить, що ви можете економити час і гроші на поїздках в інші спортзали, у нас є кімнати для мам і тат з дітьми, щоб з появою дитини ви могли продовжувати працювати у звичному і комфортному режимі. Ми дбаємо про здоров’я наших резидентів, тому на кожній кухні у нас встановлені професійні системи зворотного осмосу води, вентиляція і кондиціювання спроектовані таким чином, що кожен офіс вільно може регулювати температуру в своєму приміщенні, на відміну від стандартного формату бізнес-центрів, де температура регулюється у блоках.

Ви вільно можете приводити друзів на зустрічі і працювати з ними в рамках доступних для Вас годин в переговорних кімнатах (ліміт часу декларується вашим тарифним планом; деталі дізнавайтеся у ком’юніті-менеджера), або ж у лаунж зоні, якщо вони не будуть заважати вашим сусідам по робочій зоні.