Synergy of modern lifestyle

BEE WORKING

1

Наша місія

Ми створюємо мережу коворкінгів, які змінять ставлення до офісної роботи. Ми пропонуємо нашим коворкерам насичений день, в якому буде місце роботі, відпочинку, спорту, освіті та розвагам. Ми робимо це для того, щоб кожен наш резидент у кінці дня відчував, що сьогодні день пройшов не даремно, адже він стільки всього встиг. Тому що ми віримо у те, що щасливі й успішні люди — це ті, хто встигає і працювати, і приділяти час своїм особистим інтересам. Тому ми будуємо простори, де це можна комфортно поєднувати.

Переваги та послуги

Доступ 24/7

Тренажерна зала

Індивідуальна система кондиціонування і вентиляції

Дитячі кімнати

2

Що об'єднує нашу аудиторію

Бажання якісно керувати своїм часом, встигати приділити час усім важливим аспектам життя
BeeWorking Golosiiv

3

Про що думає наша аудиторія

Я готовий проводити в офісі стільки часу, скільки потрібно на виконання мого завдання. Але я не готовий приносити себе в жертву: я хочу нормально харчуватися, бути в спортивній формі, займатися самоосвітою.
BeeWorking Podil
BeeWorking Podil

4

Наша головна функція

Створювати умови для команд і фрілансерів, в яких вони будуть все встигати та не “перегорати”.

BeeWorking Golosiiv
BeeWorking Golosiiv

FAQ

Відповіді на поширені запитання, які можуть бути корисними для Вас

Наша ідеологія коворкінгу спрямована на те, щоб створити максимально безпечний простір і комфорт для наших резидентів. Саме тому тарифні плани в нашому коворкінг розраховані від одного місяця, а мета нашого ком’юніті менеджменту створити не просто тусовку, а спільноту людей зі спільними інтересами та цілями, а також – не залишити шансів нашому резиденту на зміну коворкінгу 😊

Це максимально просто, вам варто лише натиснути на 1 кнопку в нашому фейсбуці Book a tour, або на нашому сайті заповнити коротку форму, після чого наш ком’юніті менеджер підтвердить час і зв’яжеться з вами для уточнення деталей.

Незважаючи на те, що для наших резидентів ми працюємо 24/7, екскурсії та тестові дні проводяться виключно у робочі дні.

У нас є тестовий день – 5 годин роботи (безкоштовно) у нашому коворкінгу. Просто оберіть зручний час і забронюйте тур на facebook.

Для цього вам необхідний паспорт та ІПН, все інше зроблять наші ком’юніті менеджери.

Оплата з карти монобанк займає лічені хвилини і немає комісії.

Так ми pet friendly space. Думаємо про те, що може бути, ми заведемо улюбленця на кожній локації для того, щоб наш коворкінг ще більше нагадував нам і нашим резидентом про дім.

24/7 для резидентів. Для потенційних клієнтів ми проводимо тури і тестові дні в робочий час.

Така можливість є раз на пів року і терміном не більше ніж 14 календарних днів для резидентів з open space і lounge zone.

Банківське відділення, оплата карткою через термінал банку, термінали ibox / Privat, Онлайн-банкінг за реквізитами. У планах приймати платежі на сайті за допомогою партнерів-платіжних систем.

Є Lounge zone – незакріплені робочі місця, які частіше обирають експати, Open space – dedicated desk – для фрілансерів і невеликих команд, а також Private offices. Крім того, ми розробляємо мережевий тариф для тих, хто хоче почати день в хед-офісі на Подолі, провести зустріч у діловому центрі міста, а ввечері попрацювати недалеко від будинку в затишному лаунжі одного з наших коворкінгів які ми зараз проектуємо.

Так, оплата погодинна.

У нас є 2 лекційні зали в нашій локації на вул.Ломоносова, один з них створено в форматі бібліотеки для проведення невеликих мітапов і q & a sessions, ну і вся принадність цього малого лекційного залу в тому, що він буде з виходом на дах, з якого відкривається приголомшливий вид на наше місто.

Основним принципом створення нашого простору є Синергія.

Синергія всіх необхідних аспектів нашого життя. У наших коворкінгах є тренажерні зали, а це значить, що ви можете економити час і гроші на поїздках в інші спортзали, у нас є кімнати для мам і тат з дітьми, щоб з появою дитини ви могли продовжувати працювати у звичному і комфортному режимі. Ми дбаємо про здоров’я наших резидентів, тому на кожній кухні у нас встановлені професійні системи зворотного осмосу води, вентиляція і кондиціювання спроектовані таким чином, що кожен офіс вільно може регулювати температуру в своєму приміщенні, на відміну від стандартного формату бізнес-центрів, де температура регулюється у блоках.

Ви вільно можете приводити друзів на зустрічі і працювати з ними в рамках доступних для Вас годин в переговорних кімнатах (ліміт часу декларується вашим тарифним планом; деталі дізнавайтеся у ком’юніті-менеджера), або ж у лаунж зоні, якщо вони не будуть заважати вашим сусідам по робочій зоні.