Не баян: 7 найкращих документальних фільмів про бізнес

Bee List

27.08.20

Woman Watching TV

Ділимося добіркою «не баянних» документальних фільмів про бізнес!

🎥 Мрії Дзіро про суші (2011)
Дзіро Воно, власник невеликого суші-бару в Токіо покаже, що значить по-справжньому «горіти» своєю справою. Дзіро перетворив приготування суші в мистецтво та показав, що навіть маленький бізнес може стати дуже успішним. У ресторана три зірки Мішлен, а Барак Обама назвав його суші найсмачнішими в його житті.

🎥 В голові у Білла: розшифровуючи Білла Гейтса (2019)
Видатний інтелект Гейтса — тільки один з фокусів цього фільму. Він складається з трьох частин, в центрі уваги кожної — проєкт, яким займається фонд Гейтса: від створення туалету для країн третього світу до розробки безпечного ядерного реактора.

🎥 Candyman: історія Девіда Клейна (2010)
Девід Клейн — батько всесвітньо відомих желейних цукерок Jelly Belly. Ця історія про те, як багато PR та маркетинг можуть значити для розвитку будь-якого бізнесу. Але цей фільм і про втрату. Клейн продав компанію в 1980 році, не ставши за неї боротися.

🎥 По цеглинці: всередині LEGO (2014)
Абсолютно кожен знає, що таке LEGO. Але 15 років тому LEGO зазнавала багатомільйонних збитків щодня! У короткометражному фільмі керівництво компанії розповідає, як створили її та скільки зусиль коштує за кожним конструктором.

🎥 Зображення і текст (2009)
Фільм покаже, як зародилась рекламна індустрія. Герої картини — Лі Клоу, Хел Ріні та ще 11 легендарних креативників. Серед них — автори слоганів Just Do It та Think
Different.

🎥 Винахідник: Жага крові у Кремнієвій долині (2019)
Фільм про гучний скандал — обман медичного стартапу Theranos. Засновниця компанії Елізабет Холмс приваблювала сотні мільйонів інвестицій, Forbes оцінювали компанію в
9 млрд. Але насправді, цієї технології та компанії ніколи не існувало…

🎥 Принтер майбутнього (2014 року)
Фільм сфокусований на двох гравцях американського ринку 3D-друку — стартапі MakerBot Industries та його конкуренті Formlabs. Тут режисери не бояться показувати виворіт стартап-культури.

Netflix Movies