К- Команда: 5 головних корпоративних принципів успішних компаній

Bee List

27.08.20

Team inside of Company

Починаємо новий тиждень з корисних лонгридів! Сьогодні про важливі корпоративні
принципи 💪🏼

✏ Завжди гарантуйте підтримку
Забезпечте колектив всім необхідним: новими технологіями, знаннями, можливістю отримати допомогу та підтримку в будь-якій ситуації. Ваші співробітники повинні відчувати свою цінність в компанії.

✏ Створіть культ безперервного навчання
Нові знання та навички потрібно купувати щодня. Донесіть цю думку співробітникам. Вкладайте гроші в їх знання, які необхідні через нововведення чи яких вони самі потребують для персонального розвитку. І ви побачите, як повернеться це компанії у подвійному еквіваленті.

✏ Сформуйте культ близькості
В одній компанії вирішили провести ребрендинг. Для того, щоб всі “влились”, івент відділ організував триденний стратегічний форум для топ-менеджерів та співробітників. А дрес-кодом заходу призначили … карнавальні костюми! І знаєте, що? Захід пройшов просто ідеально!

✏ Не ховайте труднощі
Бути справжнім — означає говорити колегам правду, якою б для компанії вона не була. Для більшої ефективності можна придумати щотижневе неформальні мітінги, де всі зможуть обговорювати проблемні зони, помилки в управлінні та інші складні моменти.

✏ Діліться «статистикою зростання»
Визначте ключові цілі та призначте відповідальних за них. Інформуйте співробітників про те, як проходять зміни, на якій стадії компанія, яких результатів досягла. Будьте відкритими. Так ви сформуєте внутрішню лояльність та відкритість в компанії.

beeworking team